ZAHVALA

ZA INVALIDSKI VOZIČEK SMO ZBRALI 160,00 €.

V bivalno enoto smo povabili Piko Nogavičko, ki je stanovalce še posebej razveselila.

»Na obisk sta prišli tudi ga. Tončka in ga. Marija. V dar sta nam pripeljali invalidski voziček, domače piškote ter vsakemu stanovalcu svoje voščilo. Ob tej priložnosti se, vsi skupaj, iskreno zahvaljujemo Župnijski Karitas Stara Loka!« so zapisali na spletni strani VDC.

Skupaj smo napekli kar 50 kg peciva.
Iz tega smo pripravili 60 darilnih  paketkov za prejemnike pomoči v hrani pri  župnijski karitas škofja loka ter obdarili stanovalce css in bivalne enote vdc.

Otroci  so izdelali 44 voščilnic za stanovalce centra slepih, slabovidnih in starejših stara loka (css) in bivalne enote varstveno delovnega centra v stari loki (vdc).

Leto, ki smo ga tako lepo zaključili, se je prelilo v novo leto  -  naj bo polno veselja, razumevanja, sočutja in dobrote. Priložnosti za prijazno besedo in dobra dela je vedno dovolj.

Vse dobro vam želimo  sodelavci Župnijske karitas Stara Loka
                              Januar 2022

ADVENTNA DOBRODELNA AKCIJA   = PECIVO =

Tudi letos vas v mesecu decembru prijazno vabimo k peki peciva, s katerim vsako leto razveselimo številne posameznike in družine.

Obdarili bomo:

- prejemnike paketov hrane pri ŽK Škofja Loka,
- oskrbovance Centra slepih, slabovidnih in starejših Stara Loka in
- stanovalce Bivalne enote VDC v Stari Loki.

PECIVO LAHKO ODDATE V ŠKATLO POD KOROM,  POBEREMO GA VSAKO NEDELJO IN TOREK ZVEČER.

Hvala.

- Pravo darilo je vselej le dobrota našega srca. (Anton Trstenjak)

ADVENTNA DOBRODELNA AKCIJA   = INVALIDSKI VOZIČEK =

V naši sredi, v stavbi nasproti Centra slepih, slabovidnih in starejših, so prostori VDC (Varstveno delovni center Kranj), kjer delajo in bivajo osebe s posebnimi potrebami. Nekateri med njimi že težje hodijo. V veliko pomoč bi jim bil invalidski voziček.

Vabimo vas, da prispevate svoj dar v nabiralnik Karitas (na moški strani zadaj). Iskrena hvala.

Vsako dobro delo je kot plamenček, ki greje – tako tistega, ki prejme, kot tistega, ki daje.

Želimo vam lep adventni čas, vesele praznike in blagoslovljeno novo leto.

Marija Jezeršek, tajnica ŽK Stara Loka                                                                župnik Janez Šket, župnik

KUPIM  KOZO:
Z nakupom KOZE pomagate revnim družinam v Afriki in Albaniji, da se trajnostno lahko preživijo
                   Več.      https://www.karitas.si/kupim-kozo/